Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > Sohbet Odası
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

Redo Neden Kayıp

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
enyalios34 Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 169
  Alıntı enyalios34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Redo Neden Kayıp
    Gönderim Zamanı: 28-Temmuz-2016 Saat 20:31
Büyük ihtimal hayatında önemli bir şey oldu o yuzden bakmıyor oyuna

Peki bize ne olucak ?

Şimdi bu işler şöyle oluyor siz mesela kodladınız web sitesini oyunu felen halletiniz bir yerlerde bu verileri kaydetmeniz için bir vds vps veya kiralık sunucu olması lazım şimdi bakarsak web tabanlı bir oyun vds vps ile ileriye gidemez büyük ihtimal sunucu kiralamıslar yani öyle yapmaları lazım alan adı host felende masraflar oluyor hani bunlar ciddi masraflar şimdi kıralık sunucu fiyatlarına bakıyorum 200 tl ortalama alan adı masrafları felen cidden pahalı bunların fiyatları genelde aylık ödeniyor fakat kalıcı proje yapanlar yıllık felen alıyorlar daha ucuz oluyor yani süreler dolana kadar güzel güzel oyunu oynarız sonra bir gün her şey kapanır elveda kırmızı alarm

Madem oyunu bırakıcaksınız mesela ka 01 versionu yüklerdiniz geri sonuçta kaç yıl oynanmış açıkları kapanmış şuan ki versionda kredi yolsuzlugu var redo girmedigi için düzelmiyor şimdi şöyle olabilirdi

ka 01 açılırdı mesela referans sistemini kapayamazsınız ama 1 ip den 1 hesap açma yaparsınız yavaşlatırsınız mesela ıp sabit ıp degilse modemi açıp kapar bunun için programlar veya tarayıcı eklentileri var ama yavaşlatılırdı mesela bir program yazarlardı hesapların girdikleri ıp leri takıp ederdi mesela sürekli ıp degişiyor günde 10 farklı ıp den giriyor mesela otomatik ceza verebilirdi sonuçta siz problemsiz bir proje yaparsanız o proje kendini döndürür paypal türkiyeye kapandı felen böyle otomatik kredi veren başka sistemler yapılabılır hem onlar girmeden para kazanırdı hem biz düzenli şekilde oyun oynardık bide forum içinde 1 2 mod koyarlardı küfürleri felen tespit edip banlardı forumdan şu oyunu cidden toplamak istiyorlarsa çok zor degil 01 i tekrardan yapın gidin 3 5 youtuber a video çektirin facebook ta reklam verin oyunla ilgilenin bu kadar zormu bunlar çok büyük miktarlara verilen reklamlar degil bunlar aylık 120 tl ye facebook ta 100 binlerce kişiye gösteriyor bildigim kadarıyla eski oyunculardan bazıları yöneticilerle iletişime geçiyorlardı telefon vb onlar konuşsa belki bu oyun tekrardan toplanır ama cidden 00 açıldı kapatıldı 01 açıldı 02 03 felen turning en saçma şeydi israf yani hadi geçtim onu war alarm açıldı 01 kapandı hadi sonra war alarm kapanıp 00 açıldı sonra 00 kapanıp v3 açıldı sizce kim oynar bu oyunu

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Geldiğin yeri unutursan, gideceğin yolda kaybolursun.
Yukarı Dön
NinEloy Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 43
  Alıntı NinEloy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2017 Saat 20:59
Berkay yiğenimi destekliyor redo başkana bir taşta ben atıyorum nerede benim krediler :D Yolladım parayı hasköy hesabına kaç gün oldu başkan faiz istiycem Big%20smile
Yukarı Dön
SOLak Açılır Kutu Gör
Tank
Tank

Gönderilenler: 402
  Alıntı SOLak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2017 Saat 21:02
Oyun test krediler bedava veriliyor. Eğer yolladıysan boşuna yollamışsın dostum
Yukarı Dön
NinEloy Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı NinEloy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2017 Saat 21:11
vallamı yav :D
ee nerden temin edicez

Yukarı Dön
SOLak Açılır Kutu Gör
Tank
Tank

Alıntı SOLak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2017 Saat 21:23
Orjinalini yazan: NinEloy

ee nerden temin edicez

Redo Geliyor Dağıtıyor ara sıra Smile
Yukarı Dön
SOLak Açılır Kutu Gör
Tank
Tank

Alıntı SOLak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2017 Saat 21:24
Orjinalini yazan: NinEloy

ee nerden temin edicez

Redo Geliyor Dağıtıyor Ara Sıra Smile
Yukarı Dön
NinEloy Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı NinEloy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2017 Saat 21:42
Parayı verdim valla hakkım olanı alırım LOLLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > Sohbet Odası OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn ESKİLERDEN KİMLER KALDIHoşgeldin - Hoşbuldukadrian0617-Kasım-2017-19:4778950
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA V3 Test Savaş RaporlarıKAV3 Savaş RaporlarıSOLak11-Kasım-2017-08:57465097
Konuyu Grntlemek in Tklayn ESKİ KASORU - CEVAPDUNGEON05-Kasım-2017-03:4627624
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hoşgeldin Kerem Yağız Bebek - FavoriteSohbet OdasıBAY2705-Ekim-2017-11:1886249
Konuyu Grntlemek in Tklayn Şu an ne dinliyorsunuz?Paylaşım MekanıBAY2705-Ekim-2017-10:4942181
Konuyu Grntlemek in Tklayn Süpriz PaketlerPaylaşım MekanıBAY2703-Ekim-2017-18:00803
Konuyu Grntlemek in Tklayn DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARIPaylaşım Mekanısupermen01-Temmuz-2017-19:29970423
Konuyu Grntlemek in Tklayn BayramPaylaşım Mekanıhakan25-Haziran-2017-22:321349
Konuyu Grntlemek in Tklayn Stephen Hawking: Insanlığın 100 Yılı Kaldı.Gündemjacksın107-Mayıs-2017-23:151863
Konuyu Grntlemek in Tklayn Redo Neden KayıpSohbet OdasıNinEloy25-Nisan-2017-21:424512
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz