Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Görüş ve Öneriler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

KA3 TEST NE ZAMAN BİTECEK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cengaver2626 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 80
Takim:
  Alıntı cengaver2626 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: KA3 TEST NE ZAMAN BİTECEK
    Gönderim Zamanı: 15-Aralık-2017 Saat 04:40
Sayin yoneticiler bu test sürümü ne zaman bitecek uzun zamandir bekliyoruz test sürümün bitip baslamasini ama test2 bitiyor bu seferde test 3 basladi biz ka nın eski sen sakrak günlerine dönmesini bekliyruz bu kadar özlem yeter daha Cok bekliycekmiyiz ???
Yukarı Dön
Sarlo Açılır Kutu Gör
asker
asker
Simge

Gönderilenler: 5
  Alıntı Sarlo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15-Aralık-2017 Saat 08:23
Evet bitsin artık
Yukarı Dön
tomaryus Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 92
Takim:

Bur:
  Alıntı tomaryus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Aralık-2017 Saat 20:36
oyunda yönetici kalmadı ki test bitsin. redo ayda yılda bir bakıyor. herkesin işi var
İnsan sadece söylediklerinden değil, Sustuklarından da sorumludur.
Yukarı Dön
hakan Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 10
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı hakan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18-Aralık-2017 Saat 21:07
Yönetici Arkadaşımızın (Redo) çok fazla zamanı yok gördüğümüz gibi. O yuzden oyunu testmiş gibi düşünmeyin değilmiş gibi oynayın. Zaten test olmayan oyunun da ömrü 1.5 sene. Belirli TS ye ulaşılınca oyunda vurulan oyunu bırakıp gidiyor. Bir süre sonra da oyun şu anki halini alıyor. O yüzden test gibi düşünmeyin açın hesap gelişin keyif almaya bakın.
Mevlam neylerse güzel eyler..
Yukarı Dön
marowak Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot

Gönderilenler: 17
  Alıntı marowak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17-Şubat-2018 Saat 15:59
eskiden sayfalarca oyuncu olurdu şimdiki hale bak
Yukarı Dön
Fucukur Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 50
  Alıntı Fucukur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02-Mart-2018 Saat 16:01
Şu oyunun gelişmesi ve eski günlerine dönmesi için bir yönetici ile görüşmek istiyorum ulaşabilirler mi acaba

Yukarı Dön
PARS57 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 60
  Alıntı PARS57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2018 Saat 20:05
KUSURA BAKMAYIN SİNİRLİ OLDUĞUM İÇİN BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM Kİ REDO VE DİĞER YÖNETİCİLER ANLASINLAR...YAV ŞU OYUNU GELİŞTİREMEDİNİZ GİTTİNİZ. ÇOK ZOR İSE KA01 İ KOY GİTSİN OYNAYALIM. ARKADAŞ PARA LAZIM İSE AÇ KA01 İ KAFADAN 1000 TL BENDEN. BU KADAR UĞRAŞMAYA NE GEREK VAR. KA01 BU GELİŞTİRECEĞİNİZ OYUNA 1500 BASAR YAA.. YETER ARTIK VALLA GINA GETİRECEKSİNİZ ARTIK.. BIKTIRMADAN, OYUNDAN SOĞUTMADAN HALLEDİN ŞU İŞİ YA.Angry
Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Takim:
  Alıntı cengaver2626 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2018 Saat 20:13
dostum ıyı dogru yazmısın ama okuyan bı yonetıcı oldugunu sanmıyorum...senelerdır gelismesı gerekırken aksıne bana gore daha kotu olmus keske hıc ellemeseler eskı halı gıbı kalsaymıs.bu test bıtmez yakında kapanır gıder dıye dusunuyorum umarım sasırırım
Yukarı Dön
marowak Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot

Gönderilenler: 17
  Alıntı marowak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2018 Saat 21:07
redo ilgilenmiyor madem bu isten anlayan birileri bu oyuna benzer bi oyun yapsa fenami olur...
Yukarı Dön
PARS57 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı PARS57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2018 Saat 21:40
redo bir defa cevap vermişti bana.ona göre sebep oyuncuların daha gelişmiş bir versiyonu istemesiymiş.ben hayret ediyorum kimler istedi acaba? tamam isteyebilir anlarız da hani gelişmiş versiyonu nerde? bana göre bu versiyon para kazandırmaz yönetime..ka01 istiyoruz. getirinceye kadar bıkmadan usanmadan yazmaya devam edelim.biz ka01 seviyoruz geri gelsin.ben devamlı yazmaya çalışıyorum.sizlerde yazın.inanın oyunu oynamadan ka01 zamanında yaptığım ka01 savaş raporlarına bakarak hasret gideriyorum.yönetim duy artık sesimiziiiiiiiiiiiii.....KA01 İSTİYORUZZZ...
Yukarı Dön
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Takim:
  Alıntı cengaver2626 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2018 Saat 20:35
valla kardesım haklısın katılıyorum suankı oyun sozde gelısmıs ama aksıne batırılmıs eskı ka emın ol herkes arıyor ama ne dayanarak boyle bı teste gıttıler gercekten anlamıs deılım..bu oyunun busaaten sonrada gelıcegıne ınanmıyorum aksıne dahada batar gıbı umarım sasırırım
Yukarı Dön
BAY27 Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare
Simge

Gönderilenler: 128
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı BAY27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-Haziran-2018 Saat 10:42
sayın redo aylardır oyunda bi değişiklik göremedim. oyunda geldiğim seviye göre oyun içindeki eksikliklerden size bahsettik diğer arkadaşlar danda bahseden olmuştur ama görüyorumki sizin bu ka dan vazgeçmiş olmanız eğer öyleyse bi açıklama yapın en azından bu kadar kişinin sorularına bi yanıt verin
Kaptanın ustaIığı deniz durgunken anIaşıImaz.

Yukarı Dön
tomaryus Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 92
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı tomaryus Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-Haziran-2018 Saat 14:22
Ayda bir foruma girip yazan olmuş mu diye bakıyorum. Oyunda bir değişiklik görsem eski ka gelse oyuna tekrar başlıcam ama malesef ka bitti artık dönüş redo ya kaldığına göre
İnsan sadece söylediklerinden değil, Sustuklarından da sorumludur.
Yukarı Dön
PARS57 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Alıntı PARS57 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19-Haziran-2018 Saat 08:36
vay vay vay..en sonunda sevgili yöneticimiz oyuna gelmiş..hoşgeldin redo..inşallah kendi geldiğine göre KA01 de gelir peşinden...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN > Görüş ve Öneriler OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn RedoGörüş ve ÖnerilerSOLak18-Ağustos-2018-13:581457
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA V3 Test Savaş RaporlarıKAV3 Savaş RaporlarıBAY2718-Ağustos-2018-11:33664611
Konuyu Grntlemek in Tklayn REDO NEDEN İSLEM YAPMIYORSUNKAV3 Savaş RaporlarıBAY2730-Temmuz-2018-16:321807
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA için teşekkür ettiklerimizDİKKAT DİKKATtomaryus26-Temmuz-2018-22:2043006
Konuyu Grntlemek in Tklayn DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARIPaylaşım Mekanısupermen01-Temmuz-2018-08:501058704
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA3 TEST NE ZAMAN BİTECEKGörüş ve Önerilernily15219-Haziran-2018-13:174013
Konuyu Grntlemek in Tklayn KrediAlınıyormu?SORU - CEVAPtomaryus17-Haziran-2018-22:08512
Konuyu Grntlemek in Tklayn ScriptGörüş ve Önerilermarowak15-Haziran-2018-22:12459
Konuyu Grntlemek in Tklayn mens nike air maxKAV3 Savaş RaporlarıDrew Nico13-Haziran-2018-07:04345
Konuyu Grntlemek in Tklayn nike air presto ultra flyknitKAV3 Savaş RaporlarıDrew Nico13-Haziran-2018-07:02316
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz