Kirmizi Alarm - web tabanli online savaş oyunu Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > Sohbet Odası
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hızlı Giriş
KA Genel Kurallar

Hoşgeldin Kerem Yağız Bebek - Favorite

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 141516
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hmask Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1460
Takim:
  Alıntı hmask Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2012 Saat 04:51
hey gidi hey. bergen vardı bir zamanlar. kumarda kaybetmiş yanlış dost kurbanı oldu kadıncağaz.
Vücudunuzda kırılacak 206 tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar.
Yukarı Dön
trakya Açılır Kutu Gör
Gopter
Gopter
Simge

Gönderilenler: 222
Takim:

Bur:
Aslan Burcu
  Alıntı trakya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2012 Saat 04:58
bazen kendımı bergen gıbı hıssedıyorum yanı bedensel anlamda değılde ruhsel anlamda,bazen kuşlar böcekler çok anlamsız gelıyo,neden dıyorum,neden cıvcıvler var,anlatabıldım mı yanı çok karmaşık bışey
"Kimseye kendinizi sevdirmeye kalkmayın. Yapılması gereken tek şey
sadece kendinizi sevilmeye bırakmaktır.
ÖNEMLİ OLAN; HAYATTA EN ÇOK ŞEYE SAHİP
OLMAK DEĞİL, EN AZ ŞEYE İHTİYAÇ DUYMAKTIR."
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 4237
Takim:

Bur:
Kova Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2012 Saat 05:04
Yazık ki evet..Kaybedilmeyecek değerlerdi..
Birşey itiraf edeyim.Bugün samanyolunda (MC)de TSUNAMİ diye bir filme gözüm kaydı o anda ekranda bir delikanlı vardı.Ya bu kadar KERİM TEKİNe benzer.Bir an ölümü,sevdiklerimin kaybını düşündüm.Kendimi Kerim Tekinin(ALLAH rahmet eylesin)yerine koydum.Acı çok acı hemde.O an koptum zaten.Ölüm güngibi aşikar kaçamayacaksın günü geldiğinde gideceksin.Ama korktum,sevdiklerimi geride bırakmaktan,onlarsız kalmaktan,onların yokluğunda dayanılmaz acılar çekmekte.ALLAHIM evlatlarını kaybetmiş analara babalara sabırlar ihsan etsin.Bizleri sevdiklerimizin yokluğu ile sabır sınavına tabi etmesin inşallah..

Sineklerin 9 kalbi,
Gözlerinde 8000 mercek vardır.Saniyede 100 görüntü algılarlar.Şüphesiz,Allah'tan başka çağırdıklarınız ve
İbadet ettikleriniz bir sineği halk edemezler.
Yukarı Dön
hmask Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:
  Alıntı hmask Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2012 Saat 05:06
amin
Vücudunuzda kırılacak 206 tane kemiğiniz varken, aptalın biri gelir kalbinizi kırar.
Yukarı Dön
trakya Açılır Kutu Gör
Gopter
Gopter
Simge

Gönderilenler: 222
Takim:

Bur:
Aslan Burcu
  Alıntı trakya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2012 Saat 05:07
mavı sen varya bı pedagoktan yardım al,su an yasıyosun,daha hacca gıtcen ne ölumunden bahsedıyosun,daha ssk dan yaşı doldurup maaş alıcan,
"Kimseye kendinizi sevdirmeye kalkmayın. Yapılması gereken tek şey
sadece kendinizi sevilmeye bırakmaktır.
ÖNEMLİ OLAN; HAYATTA EN ÇOK ŞEYE SAHİP
OLMAK DEĞİL, EN AZ ŞEYE İHTİYAÇ DUYMAKTIR."
Yukarı Dön
Mavi Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 4237
Takim:

Bur:
Kova Burcu
  Alıntı Mavi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2012 Saat 05:11
:D
çocukmuyum ben psikolga gideyim en iyisi.Hac ALLAH nasip etsin yaaaaa.İNŞALLAH.O aşkı doya doya yaşamak taaa kalbimizde hissetmek nasip olsun.Klabimizde Efendimizin aşkı Rabbimizin şefkati merhameti ve korkusu olsun inşallah.
Emekli maaşına gelinde hayal gibi beee
Sineklerin 9 kalbi,
Gözlerinde 8000 mercek vardır.Saniyede 100 görüntü algılarlar.Şüphesiz,Allah'tan başka çağırdıklarınız ve
İbadet ettikleriniz bir sineği halk edemezler.
Yukarı Dön
NinEloy Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 43
  Alıntı NinEloy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2017 Saat 20:56
5-6 sene geçti baya büyümüşlerdir abla buralardaysan bir ses et helede :D
Valla gözlerim doldu şu konuyu görünce :)
Yukarı Dön
blood29 Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Gönderilenler: 2315
Takim:

Bur:
Yenge Burcu
  Alıntı blood29 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07-Mayıs-2017 Saat 18:31
soyle bı baktım da ne oyuncular gelmıs gecmıs oyundan.güzel günlerdi.Smile
Yukarı Dön
hmask Açılır Kutu Gör
Hava Gemisi
Hava Gemisi
Simge

Takim:
  Alıntı hmask Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06-Eylül-2017 Saat 00:23
Nice senelere inşallah paşam. Geçmiş zaman olur ki...
Yukarı Dön
enyalios34 Açılır Kutu Gör
Teyyare
Teyyare

Gönderilenler: 169
  Alıntı enyalios34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11-Eylül-2017 Saat 08:32
Eskiden şu forumda ne ortam vardı be aile ortamı gibiydi şimdi kimse kalmamış redo ve bulut beyin ellerinden öper yaptıkları hatalarının farkına varmlarını dilerim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Geldiğin yeri unutursan, gideceğin yolda kaybolursun.
Yukarı Dön
truva_tr Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 84
Bur:
Aslan Burcu
  Alıntı truva_tr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2017 Saat 22:20
Aynen hiç keyfi yok buraların. Güzel olan her şey bir gün bitermiş :(
ÇaNakkaLe ÇoCuuu
Yukarı Dön
BAY27 Açılır Kutu Gör
Mini Bot
Mini Bot
Simge

Gönderilenler: 13
Takim:

Bur:
Ko Burcu
  Alıntı BAY27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2017 Saat 11:18
ne savaşlar olurdu ittifakta hep birlikte hareket edilirdi önceden gerçekten zevkliydi şimdide aynı olur umarım
Kaptanın ustaIığı deniz durgunken anIaşıImaz.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 141516

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > OYUN DIŞI > Sohbet Odası OYUN ANA SAYFASI
En Son Mesaj Yazlan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Grntlemek in Tklayn ESKİLERDEN KİMLER KALDIHoşgeldin - Hoşbuldukadrian0617-Kasım-2017-19:4778950
Konuyu Grntlemek in Tklayn KA V3 Test Savaş RaporlarıKAV3 Savaş RaporlarıSOLak11-Kasım-2017-08:57465097
Konuyu Grntlemek in Tklayn ESKİ KASORU - CEVAPDUNGEON05-Kasım-2017-03:4627624
Konuyu Grntlemek in Tklayn Hoşgeldin Kerem Yağız Bebek - FavoriteSohbet OdasıBAY2705-Ekim-2017-11:1886249
Konuyu Grntlemek in Tklayn Şu an ne dinliyorsunuz?Paylaşım MekanıBAY2705-Ekim-2017-10:4942181
Konuyu Grntlemek in Tklayn Süpriz PaketlerPaylaşım MekanıBAY2703-Ekim-2017-18:00803
Konuyu Grntlemek in Tklayn DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARIPaylaşım Mekanısupermen01-Temmuz-2017-19:29970423
Konuyu Grntlemek in Tklayn BayramPaylaşım Mekanıhakan25-Haziran-2017-22:321349
Konuyu Grntlemek in Tklayn Stephen Hawking: Insanlığın 100 Yılı Kaldı.Gündemjacksın107-Mayıs-2017-23:151863
Konuyu Grntlemek in Tklayn Redo Neden KayıpSohbet OdasıNinEloy25-Nisan-2017-21:424511
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.51 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz